אודות

QSM הינה חברה מובילה לפתרונות תוכנה עבור מגזר הבנקאות והפיננסים, המתמחה ברשתות ATM, EMV ו-HSM, באבטחת מידע פיננסי ובהצפנת מידע.

QSM, שהוקמה ב-1999, פיתחה מומחיות ייחודית בטכנולוגיית מתג ל-ATM ול-POS, אשר מיצבה את החברה כגוף המוביל בישראל לפתרונות תוכנה לניהול ולהפעלת תשלומים. הפתרון פורץ הדרך של החברה, QSwitch, מיושם בבנקים ובמסופי התשלום המובילים בישראל.

להצלחה יש פנים רבות. עבורנו, הצלחה היא מסירת הפרויקט ע”פ לוחות הזמנים שנקבעו, מענה מדויק לצרכים מגוונים ותמיכה מתמשכת לאורך כל הדרך. לאורך השנים, הצלחנו לסייע ללקוחותינו לשפר באופן ניכר את האופנים בהם הם מבצעים ומנהלים העברות תשלומים.

החוזקות שלנו

מהירות וגמישות

כוח העבודה שלנו והטכנולוגיות עמן אנו עובדים מאפשרים לנו לעמוד בלוחות הזמנים שהוקצבו מראש. הידע שברשותנו וארכיטקטורת המוצרים שלנו מאפשרים לנו לבצע כמעט כל שינוי והתאמה שהלקוח מבקש.

ניסיון וידע מקיפים

ברשותנו ידע מעמיק ועשורים של ניסיון בטכנולוגיה פיננסית ובמתן פתרונות לצרכים שונים בתחום.

השקעה אסטרטגית במחקר ופיתוח

מהנדסי התוכנה שלנו ניחנים ביכולות טכנולוגיות ברמה הגבוהה ביותר, המסייעים להם לפתח ולשפר את קטלוג המוצרים המתקדם שלנו.

Established in 1999, QSM is a leading software provider for Israel's banking and finance industry, specializing in ATM networks, EMV, financial information security and data encryption solutions.

התאמה לצרכי הלקוחות

אנו מאפיינים את הצרכים המדויקים של לקוחותינו, על מנת שנוכל להעניק להם פתרונות חדשים שמשתלבים באופן טבעי עם המערכות, המתודולוגיות ומארג היכולות הקיימות.

 תמיכת לקוחות

אנו גאים בתמיכה המהירה והמהימנה שאנו מספקים, כאשר כל בקשה לשינוי זוכה למענה. בנוסף, אנו עורכים עדכוני תוכנה ומסייעים בתחקור סוגיות שונות שעולות במהלך היישום השוטף.

מבט קדימה

אנו ממשיכים ללמוד, להשתפר ולחקור אופקים חדשים. אנו מונעים מהרצון להצליח בתחומים חדשים, ונעזרים בניסיון העבר שלנו על מנת לשפר את ביצועי המוצרים הקיימים.